”Iнформацiйно-аналiтична Головна | Вст. як домашню сторінку | Додати в закладки |
Пошук по сайту   Розширений пошук »
Розділи
Архів
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Поштова розсилка
Підписка на розсилку:

Наша кнопка

Наша кнопка

Яндекс.Метрика


email Відправити другу | print Версія для друку | comment Коментарі (0 додано)

Увага: врятуйте живцем замурованих!

image

У Святошинському районі, за розпорядженням керівництва ЖЭК № 803 по вулиці 50-ліття Жовтня, б. 15 заварили підвальні віддушини. Всередині підвалу вже третій день перебувають собаки та кішки з кошенятами, які зазвичай знаходили тут захист від холоду. Підвальні отвори і раніше неодноразово забивали решітками, однак невтомні захисники тварин ламали їх за допомогою ломиків. На цей раз робітники ЖЕКу постарались так, що жінки (на жаль, чоловіків нечасто зустрінеш серед лав захисників тварин) не в силі їх зламати. Роботяги під час своєї роботи злорадно кепкували над захисниками тварин в особі однієї з котячих опікунів: мовляв, тепер сюди жоден кіт не пролізе. З огляду на цей і низку інших подібних випадків, складається враження, що працівники ЖЕКів отримують якусь нездорову насолоду від того, що тварини потрапляють у пастки і гинуть. Таким чином, на їхню думку, вони вирішують проблему дотримання санітарно-епідеміологічних норм у столиці.

При тому комунальники чомусь не так ревно зважають на такі негаразди, як неекономічну витрату тепла (про що свідчать зелені смуги «газонів» у тих місцях, де пролягають під землею давно прогнилі труби), на недостатній обігрів помешкань киян, на часті поломки ліфтів, на постійне спалювання екологічно шкідливого сміття під вікнами жилих будинків, на бруд та сморід у тих же підвалах тощо.

Працівники ЖЕКів виказують неабияку упередженість та невігластво, стверджуючи, що саме коти й «розводять» бліх та є винуватцями смороду в підвалах. Замість навести порядок у своєму господарстві – (та ще з огляду на підвищені комунальні тарифи!) комунальники зводять рахунки з найбеззахиснішими істотами.

Не так давно делегація захисників тварин відвідувала ЖЕК № 803 з місією вмовити не руйнувати собачі будки, які поставлені для вже простерилізованих собак. Заступник начальника ЖЕКу Галина Дмитрівна заявила, що вона – людина віруюча й дома має тварин та обіцяла підтримувати ініціативу мешканців у вирішенні гуманного вирішення проблеми. Однак, попри ті чесноти, якими зазвичай прикриваються наші посадовці (пам’ятаю, як хрестився на кабінетну іконку колишній головний гицель столиці Кучинський, коли брехав про повну «прозорість» його діяльності), двірники продовжують руйнувати та викидати на смітник будки. А тепер ще й замуровані тварини в будинку № 15 по вул. 50-ліття Жовтня. Ось такі вони, християнські «чесноти» комунальників. Цілком у притаманному їм стилі.

Не так давно містом була прийнята Програма гармонізації відносин людини з безпритульними тваринами, згідно якої нищення тварин буде замінено стерилізацією з подальшим відпусканням їх на місця їхнього проживання. Однак куди подітися тваринам, якщо на них чигають підступні комунальники, які витісняють їх з підвалів, (де вони, до речі, виловлюють пацюків!). Часто-густо двірники підступно труять тварин миш’яком, а треба додати, що випари отрути дуже шкодять людям. Таке поводження комунальних служб саботує прийняту нещодавно мерією гуманну Програму. Мабуть відповідальні за втілення цієї програми у життя посадовці недостатньо попрацювали з начальниками ЖЕКів, оскільки їхня ментальність усе ще залишається на рівні Шарикова. Пропонуємо зайнятися виховною роботою комунальників, які повинні поважати як не права тварин на життя, так хоча б слухати нашої чіткої вимоги: НЕ УБИЙ!

Подзвоніть до Київської мерії по гарячій лінії (т. 051), а також в ЖЕК № 803 Святошинського району. Йдеться про факт жорстокого ставлення до тварин, що суперечить Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та Програму гармонізації відносин людини з безпритульними тваринами, прийняту нещодавно столичною владою.

10 грудня 2007

Група захисників тварин


2861 раз прочитано

Оцініть зміст статті?

1 2 3 4 5 Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (всього 199 голосів)
comment Коментарі (0 додано)
Найпопулярніші
Найкоментованіші

Львiв on-line | Львiвський портал

Каталог сайтов www.femina.com.ua