”Iнформацiйно-аналiтична Головна | Вст. як домашню сторінку | Додати в закладки |
Пошук по сайту   Розширений пошук »
Розділи
Архів
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Поштова розсилка
Підписка на розсилку:

Наша кнопка

Наша кнопка

Яндекс.Метрика


email Відправити другу | print Версія для друку | comment Коментарі (0 додано)

Киянам потрібні гарантії збереження Голосієва!

image

07.12.2007 року в приміщенні Управи Української екологічної асоціації «Зелений світ» відбулась нарада екологічного активу м. Києва.

У нараді брали участь громадські екологи, представники наукової громади, депутати місцевих рад минулих скликань і представники органів державного управління. Учасники зібрання заслухали і обговорили виступи голови Спілки «Порятунок Голосіва» М.Михалка, а також М.Назаренка, В.Іваненка, В.Черінька, В.Грекова, С.Корецького, А.Філенка, Л.Коваленка, В.Черняховського та інших.

Нарада констатувала повну відсутність авторитету виконавчої влади в питаннях збереження природи столиці України міста Києва, і висловила недовіру до органів державного управління в питаннях природокористування.

Особливе обурення викликала інформація про спроби вилучення земельних ділянок з Державного ботанічного заказника «Лісники», який є частиною новоствореного Національного природного парку «Голосіївський». Таке вже трапилось з ландшафтним заказником «Жуків острів» і археологічним заказником «Урочище Китаєво».

Наводилась маса фактів злочинних дій та халатності офіційних державних установ і органів місцевого самоврядування щодо «дерибану» території багатостраждального національного природного парку, в результаті яких його територія скоротилась із запланованих у Генеральному плані розвитку Києва 11 тисяч до 4,5 тисяч гектарів, і продовжує скорочуватись.

За таких обставин кандидатура першого директора щойно утвореного НПП Голосіївський, його особистість, кваліфікація, природо-відповідність, моральне обличчя, громадянська позиція і здатність протистояти корупційним впливам оточення – матимуть вирішальне значення.

Збори одностайно дійшли до рішення про неприпустимість просто адміністративного, «підкилимного» призначення на цю посаду випадкової, а можливо , і комусь «потрібної» людини.

Рішення про призначення директора Національного природного парку «Голосіївський» належить до компетенції міністра охорони навколишнього природного середовища України. Нарада прийняла рішення запропонувати його увазі кандидатуру голови Спілки «Порятунок Голосієва» Михайла Юхимовича Михалка.


2522 раз прочитано

Оцініть зміст статті?

1 2 3 4 5 Rating: 4.86Rating: 4.86Rating: 4.86Rating: 4.86Rating: 4.86 (всього 7 голосів)
comment Коментарі (0 додано)
Найпопулярніші
Найкоментованіші

Львiв on-line | Львiвський портал

Каталог сайтов www.femina.com.ua