ВІРНИЙ ВИБІР
Jul 28,2007 00:00 by Олег ШАПОВАЛЕНКО – за дорученн

Президенту України

Віктору Ющенку

Премєр-міністру України

Віктору Януковичу

Шановні Можновладці !

 

         Доки Ви чубитесь за владу на Українському олімпі, «маленькі» люди потерпають від бандитської влади на місцях (див. статтю «Батькова Гора чи заказник кучкізму» // «Екологічна газета» за грудень 2006 року і лист до Генпрокуратури та МВС України «Про корупцію та хабарництво» - http//www.y-dachi.kiev.ua, kiyany.com.ua).

Громада обурена повторним побиттям під наглядом київської міліції забудовниками у Києві (Соломянський район, вул. Привітна) 10 липня 2007 року отця Олександра, який захищає церковну землю, шахрайським способом отриману й перепродану заступником мера Володимиром Головачем, та побиттям людей на вулиці Березняківській.

Невже необхідно пролити кров, щоби відмінити незаконні рішення Київради про забудову Урочища Протасового Яру та Соломянського ландшафтного парку з залишками Батового курганного некрополя?

         Рейдерство земельних ділянок у Києві при Черновецькому, який обіцявся переглянути незаконні рішення Київради щодо землі, підписані ще Омельченком, переросло у криваве протистояння людей й забудовників, на боці яких виступає корумпована місцева влада. Тепер нинішній Київський голова також підписує сумнівні рішення Київради щодо виділення земельних ділянок у м. Києві під забудову.

         Черновецький перед виборами обіцяв зупинити незаконне будівництво у Соломянському ландшафтному парку Києва на Соломянській, 15-а й притягнути винних до відповідальності. Натомість будівництво й досі триває, а Муховиков та Головач продовжують свою чорну справу уже під керівництвом Черновецького.

         Листом «Про корупцію та хабарництво» ми звернулися з вимогами до Міністерства внутрішніх справ та Генеральної прокуратури України припинити незаконні будівництва у Солом’янському районі м. Києва ще у січні цього року. Але й досі відповіді по суті не отримали. Розгляд справи застопорився у Солом’янській прокуратурі м. Києва, яка покриває корупціонерів та хабарників.

         Натомість, після нашого звернення, активізувалася робота з захвату землі рекреаційного призначення та прибудинкових територій, виділеної під час передвиборного «дерибану» за часів Омельченка та й уже при Черновецькому-мері.

         Так, Чернівецький не розглядає на сесії Київради наше звернення з тисячами підписами людей щодо скасування землевідведення (вх. КМДА № КО-759 від 17.10.2006), а натомість затверджує «дерибан» Солом’янського ландшафтному парку (Д-1720 від 09.10.2006); підписує виділення земельної ділянки під забудову на прибудинковій території на Волгоградській 25-а; змінює власника земельної ділянки – спортивного майданчика та клубу на вул. Івана Неходи. Нещодавно оприлюднені («засвічені») документи щодо оформлення Солом’янською РДА дозволів на початок будівельних робіт на Волгоградській, 8-а та 10-а за сфальшованими протоколами громадських слухань з метою збільшення ставок хабара за дозвіл на початок будівництва; знесені гаражі за допомогою місцевої влади та міліції, які простояли більше 20 років, на розі вулиць Краснодонської та Красикова.

Громада обурена проведенням так званих громадських слухань 10 липня 2007 року у 187 школі м. Києва, куди не пустили киян, які виступають проти будівництва на Волгоградській 25-а, і яке лобіює п. Сидоров з кишеньковою Трьохсторонньою комісією.

Громада обурена тим, що міліція й прокуратура захищають як злочинців при владі так й бандитів у підїздах… Чому випущено на волю затриманого людьми злочинця, який нещодавно порізав у підїзді нашого активіста?

Коли бандити сидітимуть у тюрмах?

Пропонуємо:

1.     Розглянути на Раді Національної Безпеки України питання рейдерства землі у м. Києві.

2.     Доручити відповідним органам виконати вимоги Громади, зазначені у листі до Генпрокуратури та МВС України «Про корупцію та хабарництво» від 31 січня 2007 року.

3.     Притягнути до відповідальності за порушення чинного земельного законодавства України, що спричинило знищення рекреаційної території у Солом’янському районі м. Києва, Київського міського голову Леоніда Чернівецького та Голову Солом’янської райдержадміністрації Івана Сидорова.

4.     Притягнути до відповідальності керівників міліції та прокуратури у Солом’янському районі м. Києва.

5.     Перейменувати Батиєву гору у місті Києві на Батькову Гору.

Попереджаємо, що кришування прокуратурою та міліцією корумпованої влади приведе до появи збройних загонів самозахисту та оборони громадської землі.

24 липня 2007 року