Передноворічний почин мешканців Києва
Jan 06,2008 00:00 by Всеволод АНДРІЄВСЬКИЙ, Київ

29 грудня мешканці Солом’янського району Києва здійснили вартий наслідування вчинок – відкрили самотужки дитячий майданчик по вул. Солом’янська, 21. Відкрили в піку забудовникам – фірмі «Ріалт-Інвест», що незаконно та всупереч усім містобудівним нормам отримала цю ділянку в 2006 році та все ще формально претендує на забудову цієї частини унікального Солом’янського парку. Кожної миті тут може постати 26-поверховий будинок, але поки що, завдяки опору громадськості, ця частина парку не сплюндрована новітніми варварами. На відміну від іншої частини, якій пощастило менше – по вул. Солом’янська 15А (http://kiyany.obozrevatel.com/news/2007/3/23/29333.htm) і 17А (http://www.interesniy.kiev.ua/old/Nature/parks/kam_netri?type=print).

Тепер забудовувати цю резонансну ділянку буде значно складніше, з огляду на необхідність знесення дитячого майданчика, що постав на місці, де діти з довколишніх будинків грали колись у футбол.

Відкрили майданчик на кошти Органу самоорганізації населення «Батиєва гора» та Солом’янської райдержадміністрації. Тієї самої, яка, на думку представників ГС «Вірний Вибір», однією рукою підтримує подібні ініціативи громадян, а другою наділяє бізнесменів від містобудування незаконними ділянками…


Фоторепортаж з пікетування цієї ділянки
навесні 2006 році дивіться тут: http://androsland.livejournal.com/8303.html
Декларацію боротьби проти забудови мешканців Солом’янського району читайте тут:
http://h.ua/story/51308/