Звернення національно-патріотичних силдо громадян України
Feb 28,2008 00:00 by admin

     01 березня лютого 2008 року в українському місті Сіверськодонецьк за ініціативою громадсько-політичних сил України, стурбованих новою спробою протиставлення певних груп населення за мовною та релігійною ознакою , відбудеться гуманітарно-просвітницьке Віче «Один народ – одна Україна».


     У країні склалася складна суспільно-політична ситуація у зв’язку із блокуванням роботи Верховної Ради опозицією. Водночас «федералісти-антидержавники» вчергове намагаються розколоти країну проведенням так званого «з’їзду депутатів місцевих рад» - «Сіверськодонецьк-2».


     Ми є свідками розпочатої прихованої війни проти України за всіма напрямками: інформаційному, економічному та гуманітарному. Інформаційний простір у нашій країні захоплений антиукраїнськими силами. Засоби масової інформації та найняті антидержавницькими силами політологи й політтехнологи нагнітають міжнаціональну та міжконфесійну ворожнечу, українофобію та ксенофобію. Вражає їх цинізм і брехливість. Ми не маємо права стояти осторонь цих проблем.


     Гуманітарні питання в Україні стали «каменем спотикання» виключно як механізм тиску на Президента, Уряд та демократичну більшість у Парламенті. Ми вбачаємо велику небезпеку в провокації, яка знову розігрується в Україні. Маніпуляціям свідомістю людей, які волею долі опинились у складній економічній, екологічній і життєвій ситуації, має бути покладено край. Ми не можемо не реагувати на намагання антидержавницьких сил у черговий раз дестабілізувати ситуацію в країні.


     Шановні громадяни України! У вас є нагода проявити свій патріотизм і громадянську позицію та покласти край розкольницьким діям федералістів-антидержавників.


     Просимо вас долучитися до організації підготовки й проведення гуманітарно-просвітницького Вічa «Один народ – одна Україна» та взяти активну участь у нашому спільному патріотичному заході що відбудеться 23.02.08 р. о 10-00 у м. Сіверськодонецьку Луганської області.


     Від’їзд з Києва 29.02.08. о 16 годині з автостоянки біля Палацу «Україна». Запрошуємо всіх бажаючих узяти участь в акції.


     Слава Україні!


Контактні тел:
522-87-85,
(факс) 521-68-13,
8-067-467-45-17,
8-067-733-13-82,
8-067-322-71-16.