Вінницькі новації: підприємства прибиратимуть прилеглу територію
May 11,2008 00:00 by admin

Більшість підприємств Вінниці дотримуються правил благоустрою міста. Однак є й такі, що далі огородженої території прибирання не проводять. Тому міський голова Володимир Гройсман під час однієї з нарад, куди були запрошені керівники підприємств м. Вінниці, запропонував розробити план розподілу території міста та чітко визначити прилеглі до підприємств, організацій та установ Вінниці території.

Уже сьогодні їхні керівники можуть звернутися до управління комунального майна та благоустрою міської ради та отримати інформацію щодо закріплення за ними ділянок, які вони повинні прибирати. Цю територію власник може прибирати самостійно або ж заключити договір зі спеціалізованими підприємствами. Наразі розроблена система штрафних санкцій за недотримання правил. Якщо при перевірці виявиться, що власник не підтримуватиме чистоту прилеглої території – прибирання за нього здійснюватиме спеціалізоване підприємство, але після цього, окрім штрафу, він повинен сплатити за послуги, надані підприємством за комерційною ціною.

Згідно Правил благоустрою території міста Вінниці, затверджених міськрадою 22 грудня 2006 року, підприємства, установи та організації, незалежно від форми власності, зобов’язані утримувати та прибирати не тільки огороджену, а й прилеглу територію. На територіях, які належить прибирати, необхідно проводити весь комплекс робіт, спрямований на наведення та постійне підтримування чистоти й порядку, збереження зелених насаджень, а саме: регулярне прибирання від сміття, побутових відходів, бруду, опалого листя, снігу, що забезпечує утримання об’єктів благоустрою та прилеглих територій у належному санітарному стані, забезпечення вивезення сміття на відведені для цього ділянки або на міське сміттєзвалище. Підприємства зобов’язані встановлювати та утримувати урни для запобігання забруднення випадковим сміттям вулиць, площ та інших об’єктів благоустрою.

Управління у справах ЗМІ та зв’язків з

громадськістю Вінницької міської ради

Контакти в Києві:

234 89 21

8 067 467 67 92.