Керівнику головного управління судової реформи та судоустрою п. Пойді
Sep 26,2010 00:00 by ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

До Адміністрації Президента України. 

Головне управління судової реформи  та судоустрою.

Пану  А. ПОЙДІ.  

Колтунової Вікторії Григорівни

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Шановний пане Андрію!

Дякую, що Ви були єдиною людиною,  що звернула увагу на мій 10-річний лемент і спрямували всі надані мною до Адміністрації Президента документи до Ради суддів України.

Нарешті я отримала відповідь від Ради суддів. Вони наказали голові
Малиновського суду Одеси, пані (чи пану)  Л.Г. Лічман,  розібратися в цій  історії з виселенням СТД. Мабуть вважали, що голова того суду, де саме були скоєні всі безчинства, просто-таки обуриться на своїх колег і все розставить по місцях. Тому я отримала таку відповідь.

Цитую:

«Шановна пані Колтунова В.Г.

Повідомляємо, що  рішення суду є  обов'язкове для виконання усіма громадянами і установами держави, незалежно від його законності та ступеню хабарництва. Тому виконавча служба Приморського району м. Одеси вчинила абсолютно законно, виконавши куплене за хабаря рішення суду України.

Бувайте, пані Колтунова, здоровеньки, чого і собі бажаємо.

З повагою -  Українська влада».

Я от правда, тільки не зрозуміла, чому я весь час скаржуся на незаконне
рішення суду, а мені всі владні структури талдичуть про виконавчу службу, до якої я не маю жодних претензій. Це що, одна і теж установа? Може наші прокурори та судді не бачать різниці між ними? Як же мені це їм втлумачити, якщо в мене юридичної освіти нема, а в них є. І вони, маючи якийсь поважний диплом та звання, на цій підставі вважають, що мені можна локшину на вуха навішати.

Отже, пане Андрію, залишається сподіватися тільки на Господа Бога, тому що в нього із юридичною освітою все гаразд. А хабарі Він ніколи не брав.
З повагою,

Вікторія Колтунова

25 вересня 2010 р.

До матеріалу Сатана там правит бал (ч.1)

та Сатана там правит бал (Ч.2)

http://www.kontrast.org.ua/news/1152.html

http://www.kontrast.org.ua/news/1151.html