”Iнформацiйно-аналiтична Головна | Вст. як домашню сторінку | Додати в закладки |
Пошук по сайту   Розширений пошук »
Розділи
Архів
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Поштова розсилка
Підписка на розсилку:

Наша кнопка

Наша кнопка

Яндекс.Метрика


email Відправити другу | print Версія для друку | comment Коментарі (0 додано)

ЗАЯВА

Голос громади Києва on Квітень 15,2007

image

ЗАЯВА

Політична ситуація в Україні, яка склалась після підписанням Президентом України Указу про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України п’ятого скликання може суттєво позначитись на столиці України.

Указ Президента України, конституційний він чи неконституційний, набув чинності та діє на всій території України, підлягає негайному виконанню. Рішення Конституційного Суду може скасувати Указ, але розгляд подання 53 народних депутатів України не призупиняє дії Указу.

В той час, коли столиця України має готуватись до дострокових виборів народних депутатів України; виділяти приміщення для окружних виборчих комісій; формувати списки виборців, які на минулих виборах позначились жахливою кількістю помилок, у тому числі і зникненням цілих будинків; підтримувати чистоту та порядок у центрі міста, Київський міський голова Леонід Черновецький відмовляється скликати позачергову сесію Київради.

Заслужений юрист України, мер столиці, на всю України, розповідає, що Указ Президента України «не стосується Київського міського голови, бо там про цього нічого не написано»…

Доклавши чимало зусиль для заборони акцій об’єднаної опозиції у центрі Києва, Леонід Черновецький безперешкодно дозволяє прибічникам Партії регіонів проводити безстрокові акції, які супроводжуються перекриттям основних автошляхів у столиці та сприяють засміченню центру Києва.

За таких умов ми вважаємо, що Київський міський голова Леонід Черновецький відкрито став на бік Партії регіонів, чим нехтує волю більшості киян. Розуміючи неминучість розпаду більшості у Київраді після переобрання народних депутатів України, втрачаючи джерела особистого та сімейного збагачення, вважаємо, що Леонід Черновецький за будь-яку ціну буде перешкоджати виконанню Указу Президента України та проведенню дострокових парламентських виборів, що негативно позначиться на іміджі столиці та може призвести до непередбачуваних наслідків.

У зв’язку з викладеним, громадське обєднання «Голос громади Києва» звертається до Президента України з вимогою терміново зняти Черновецького Л.М. з посади голови Київської міської державної адміністрації. Ми закликаємо усі політичні сили звернутись до Президента України з аналогічними вимогами.

 

Прес-служба

Р О М А Д С Ь К Е   О Б ’ Є Д Н А Н Н Я

01030, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26, офіс 20                                              тел./факс (044) 235-65-05

http://www.ggk.kiev.ua                                                             Електронна пошта: ggk@ggk.kiev.ua


3327 раз прочитано

Оцініть зміст статті?

1 2 3 4 5 Rating: 4.50Rating: 4.50Rating: 4.50Rating: 4.50Rating: 4.50 (всього 2 голосів)
comment Коментарі (0 додано)
Найпопулярніші
Найкоментованіші

Львiв on-line | Львiвський портал

Каталог сайтов www.femina.com.ua