”Iнформацiйно-аналiтична Головна | Вст. як домашню сторінку | Додати в закладки |
Пошук по сайту   Розширений пошук »
Розділи
Архів
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Поштова розсилка
Підписка на розсилку:

Наша кнопка

Наша кнопка

Яндекс.Метрика


email Відправити другу | print Версія для друку | comment Коментарі (1 додано)

Відкрите звернення до Міністра охорони навколишнього природного середовища В. Джарти з приводу НПП “Гуцульщина”.

on Червень 04,2007

image

Минуло вже доволі багато часу від початку загострення конфлікту між Косівською районною радою і НПП “Гуцульщина” (Івано-Франківська обл.) щодо законності існування парку. У цій ситуації нас глибоко обурює пасивна позиція Міністерства охорони навколишнього природного середовища, яке мало б поставити крапку в цьому конфлікті й остаточно відбити бажання райради ліквідувати парк. Бездіяльність Міністерства дає можливість лобістам ліквідації НПП шукати нові й нові шляхи та засоби для дискредитації адміністрації НПП. На чисельні звернення на адресу Мінприроди громадськість не побачила жодної реакції. Це змушує нас робити відкрите звернення через ЗМІ, яке не залишиться загубленим і непоміченим для широких кіл громадськості.

 

Звернення:

 

Шановний Василю Георгійовичу!

 

Коломийське представництво Громадянської мережі ОПОРА звертається до Вас з вимогою зупинити в Косівському районі розгул беззаконня щодо Національного природного парку (НПП) “Гуцульщина”. Місцеві чиновники, об’єднавшись із певними бізнесовими колами, мають намір заволодіти всім майном та природними ресурсами району. Районна влада організовує різні заходи, в тому числі й районний референдум, спрямовані на ліквідацію парку або суттєве скорочення його території. Особи, які хочуть заволодіти землями НПП «Гуцульщина», об’єднавшися з деякими місцевими чиновниками, будь-що намагаються досягти своєї мети та узаконити масові порушення землекористування.

На жаль, у цій ситуації мовчать органи державного контролю. Трудовий колектив бореться з корумпованими чиновниками та бізнесменами за збереження державного майна. Противники існування парку вдалися до радикальних дій, як то навмисний підпал адміністративно-лабораторного корпусу НПП «Гуцульщина» з метою остаточної розправи з парком. 4 березня 2007 року Косівською районною радою було організовано референдум щодо державних територій, що є безглуздям, адже територіальна громада не має повноважень вирішувати питання щодо державних земель.

Місцева влада цинічно ігнорує Укази Президента України та закони України щодо охорони навколишнього природного середовища. Така діяльність, на нашу думку, може спричинити масові екологічні лиха, повені, зсуви, спровоковані надмірними вирубками лісів.

Пане Міністр, ми вимагаємо зупинити протизаконні дії з боку органів місцевої влади стосовно НПП «Гуцульщина» та створити комісію із залученням громадських організацій з перевірки лісових господарств, що ведуть діяльність на території парку.


4552 раз прочитано

Оцініть зміст статті?

1 2 3 4 5 Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (всього 1 голосів)
comment Коментарі (1 додано)
  • image Здесь дали вам дельные советы о том,что нужно делать. http://diletant.com.ua/forum/tema.php?id=15356
    (Створено raspil, Червень 4, 2007, 4:26 PM)
Найпопулярніші
Найкоментованіші

Львiв on-line | Львiвський портал

Каталог сайтов www.femina.com.ua