”Iнформацiйно-аналiтична Головна | Вст. як домашню сторінку | Додати в закладки |
Пошук по сайту   Розширений пошук »
Розділи
Архів
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Поштова розсилка
Підписка на розсилку:

Наша кнопка

Наша кнопка

Яндекс.Метрика


email Відправити другу | print Версія для друку | comment Коментарі (1 додано)

Протест проти будівництва «Всеукраїнського центру охорони здоровя матері та дитини» на території Голосіївського лісу в Києві.

on Грудень 31,2007

image

Шановний Вікторе Андрійовичу!

Рятівники природи багатостраждальної нашої столиці від нерозумної незалежності нерозумної української влади доведені до розпачу повідомленням про нові причуди цієї влади – намічені великі вирубки старого Голосіївського лісу на території лікарні №1 під будівництво Всеукраїнського центру охорони здоров’я матері та дитини.

27.08.2007 Ви підписали Указ «Про створення Національного природного парку «Голосіївський». Члени нашої спілки, справжні патріоти України, що стояли біля витоків незалежності України і сиділи за це у тюрмах, ще знаходяться під враженням від цього Указу, готують поздоровлення всім, хто 19 років разом з нами боровся за цей Указ. І, як сніг на голову, отримуємо повідомлення про вирубки Голосіївського лісу – Гордості України.

Ми вважаємо, що місце для будівництва Центру вибране вкрай невдало. При цьому не проведено громадські слухання, не вислухано думку людей. Деяким деревам, що підлягають знесенню, за 400 років. За лісничими нормами вони давно перезріли, їх можна було зносити ще 300 років тому. Але їх не знесли, тому що духовність наших пращурів була незрівнянно вищою від духовності наших сучасних керівників. Ці старі ліси – обереги нашої духовності. Вони нагадують, що благо і капітал не головне для справжньої людини.

ПРОПОНУЄМО:

Підшукати інше місце для будівництва Центру. На нашу думку, ідеальним було б взагалі будувати Центр не в столиці – стягувати все в загазовану, екологічно небезпечну столицю нерозумно – для цього достатньо повітового містечка при залізниці.

Поставити проблему порятунку природи столиці під Ваш особистий контроль, щоб «зелені» могли звертатися до Вас безпосередньо, минаючи продажні державні і судові органи.

Можуть почати вирубку, тому просимо відповідь надати якнайшвидше.

З повагою і впевненістю, що добру справу будівництва Центру треба починати так, щоб не було прокльонів людей.


Голова Спілки «Порятунок Голосієва»

Михалко М.Ю.


5910 раз прочитано

Оцініть зміст статті?

1 2 3 4 5 Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (всього 3 голосів)
comment Коментарі (1 додано)
  • image Шановний?! Не знаю, не знаю. Писать надо кому-то другому. Этот спит и видит себя президентом на второй срок. Больше ни о чём думать не может. В Киеве скоро ни одного дерева не останется, ни одного памятника культуры.
    (Створено A.Фигеть, Січень 1, 2008, 1:05 AM)
Найпопулярніші
Найкоментованіші

Львiв on-line | Львiвський портал

Каталог сайтов www.femina.com.ua